دوره ها

ارتباط با ادمین

گرامر آن دیالوگ - مقدماتی

در این دوره هر هفته دو درس از سی و دو درس این کتاب به صورت ویدئو در کانال قرار داده میشود و بعد از مشاهده ویدئوها توسط دوستان در پایان هر هفته، در یک گروه مدرس دوره به سوالات دوستان پاسخ میدهد.
کل کتاب در چهار ماه و نیم تدریس میشود و هزینه کلاس صد هزار تومان است.

مکالمه مقدماتی

این دوره شامل دوازده جلسه یکساعته هست که در تلگرام یا واتساپ تشکیل میشه. براساس کتاب conversations pratiques de l'oral
هر جلسه مدرس یه مبحثی رو درس میده تا پایان کلاس افراد باید دیالوگ سازی کنند و برای جلسه بعد هم تمرین دارند. هر هفته دو جلسه. شهریه این دوره دویست و چهل هزارتومان است.
برای اطلاعات تکمیلی به ادمین فرامهر پیام بدید

مکالمه پیشرفته

این دوره شامل پانزده جلسه هست که در اسکایپ تشکیل میشه. براساس کتاب
Communication progressive سطح متوسطه. هر جلسه یک موضوع تدریس میشه و افراد باید با دانش خود و باتوجه به موضوع دیالوگ سازی کنند. حداقل سطح بچه ها باید A2+ باشه. هزینه دوره سیصد هزار تومان است.
برای اطلاعات بیشتر به ادمین فرامهر پیام بدید

آموزش زبان فرانسه ترمیک

شامل دوره های دوازده جلسه ای هست که براساس کتاب Connexions تدریس انجام میشه. مناسب برای دوستانیست که آشنایی با زبان فرانسه ندارند یا در حد یک ترم بلد هستند. به دو صورت انفرادی و گروهی (گروه پنج نفره) تشکیل میشه. دو جلسه در هفته. شهریه دوره گروهی دویست و چهل تومان هست. برای اطلاعات بیشتر به ادمین فرامهر پیام بدید

کارگاه ترجمه فرانسه

در کارگاه ترجمه که حدود سه سال از تشکیلش میگذره، دوستان ابتدا تعیین سطح میشن. اگه موفق شدند میتونند ثبت نام انجام بدن و مدرس براشون پنج متن به ترتیب ارسال می‌کنه ‌ هر متن رو باید ترجمه کنند و بفرستند و زمانی که با مدرس دوره آنلاین هستند متن بررسی میشه در خلال بررسی اصول ترجمه تدریس میشه سپس ترجمه رو ادیت میکنند و مجدد برای مدرس می‌فرستند.متن بعدی رو دریافت میکنند. هر دوره شامل پنج متن میشه. این کارگاه هفت دوره داره که دوره اول برای همه دوره ادبی در نظر گرفته شده ولی دوره های بعدی توسط دوستان انتخاب میشه. بعد گذراندن حداقل چهار دوره دوستان میتونند وارد فرآیند ترجمه کتاب بشن.شهریه هر دوره دویست و پنجاه هزار تومان هست.
برای اطلاعات بیشتر به ادمین فرامهر پیام بدید

آمادگی آزمون TCF و TEF

این دوره شامل ده جلسه یکساعته در اسکایپ هست و برای آمادگی آزمون TCF و TEF تشکیل شده. مدرس دوره سرکار خانم دکتر عیلانی عضو هیات علمی دانشگاه هستند و با تقویت مهارتهای چهارگانه همراهه.تدریس بر اساس کتابهای آمادگی این دو آزمون یعنی

Expression orale
Lexique et Structure
Expression écrite
هست و کلاسها به دو صورت انفرادی و گروهی (گروه پنج نفره) تشکیل میشه. هفته ای یک جلسه کلاس برگزار میشه.هزینه دوره گروهی ششصد و دوره انفرادی هشتصد هست. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادمین فرامهر پیام بدید.